Seznam tříd ve školním roce 2018/2019

třídaobortřídní učitelzastupující TU
1.AMechanik opravář motorových vozidelMgr. BartovskáMgr. Šponiarová
1.EElektrikářIng. BudařIng. Szmuda
1.IInstalatérIng. KouteckáIng. Čihák
1.OObráběč kovůMgr. SoukupIng. Horvát
1.ZStrojní mechanikMgr. ŠponiarováMgr. Bartovská
1.PADopravní prostředky + StrojírenstvíMgr. Ing. PrekopBc. Soukup
1.PEElektrotechnikaIng. SzmudaIng. Budař
1.PMEkonomika a podnikáníIng. BilopotockiMgr. Sochůrková
1.PTInformační technologieMgr. PitrováMgr. Borská
1.PVVeřejnosprávní činnostIng. FikarováMgr. Brychtová
2.AMechanik opravář motorových vozidelMgr. KrálovecIng. Bc. Gondíková
2.EElektrikářBc. SoukupIng. Mgr. Prekop
2.ISInstalatér + ZedníkIng. FenklIng. Slavíková
2.KStravovací a ubytovací službyMgr. KuttnerMgr. Novotná
2.OObráběč kovůMgr. MilfaitováMgr. Kurfürst
2.UStravovací a ubytovací službyMgr. NovotnáHasman
2.ZStrojní mechanikIng. HorvátIng. Soukup
2.PADopravní prostředky + StrojírenstvíIng. Bc. GondíkováMgr. Tříska
2.PBStavebnictví + TelekomunikaceMgr. SebjánováMgr. Bc. Adler
2.PCAplikace osobních počítačůIng. KalčicováIng. Trosmanová
2.PKStavebnictví + ElektrotechnikaMgr. BorskáMgr. Pitrová
2.PMEkonomika a podnikáníMgr. VycpálkováMgr. Knížová
2.PTInformační technologieMgr. SynáčováIng. Vlčková
2.PVVeřejnosprávní činnostMgr. HeichlováIng. Bilopotocki
3.AMechanik opravář motorových vozidelMgr. SinkulováBc. Toksa
3.EElektrikářIng. LátalIng. Fenkl
3.ISInstalatér + ZedníkIng. Bc. ČihákIng. Koutecká
3.KStravovací a ubytovací službyMgr. NovotnáHasman
3.OObráběč kovůMgr. ProkešováMgr. Novotná
3.PStrojírenské práce – Obráběcí práceMgr. NovotnáHasman
3.UStrojírenské práce – Zámečnické práce a údržbaMgr. NovotnáHasman
3.ZStrojní zámečníkMgr. KurfürstMgr. Milfaitová
3.PADopravní prostředky + StrojírenstvíBc. ToksaMgr. Sinkulová
3.PBStavebnictví + TelekomunikaceMgr. Bc. AdlerSmutný
3.PKElektrotechnika + StavebnictvíMgr. NovotnáMgr. Prokešová
3.PMEkonomika a podnikáníIng. HethováIng. Fikarová
3.POInformatika v ekonomice + Aplikace osobních počítačůSmutnýIng. Kalčicová
3.PTInformační technologieMgr. VajdaMgr. Chladová
3.PVVeřejnosprávní činnostIng. FikarováIng. Hethová
4.PADopravní prostředky + StrojírenstvíMgr. TřískaMgr. Královec
4.PJAplikace osobních počítačů + StavebnictvíMgr. BerkováSmutný
4.PKElektrotechnika + StavebnictvíIng. MüllerováIng. Látal
4.PMEkonomika a podnikáníMgr. ChladováMgr. Vajda
4.PTInformační technologieIng. VlčkováIng. Bulka
4.PVVeřejnosprávní činnostMgr. KnížováMgr. Vycpálková
Menu