ISŠTE Sokolov - Stipendisté 1. pololetí 2016/2017
Úvodní
stránka
Napište
nám
Kontakty Správa RS
  Hledat 
Dnes má svátek Vítězslav. Pátek 21. červenec 2017
Novinky na E-mail
  E-mail 
Kalendář
červenec 2017
Po Út St Čt Pa So Ne
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
1. 7 - 1. 9. 2017
Hlavní prázdniny
1. 7 - 1. 9. 2017
Hlavní prázdniny
1. 7 - 1. 9. 2017
Hlavní prázdniny
1. 7 - 1. 9. 2017
Hlavní prázdniny
1. 7 - 1. 9. 2017
Hlavní prázdniny
1. 7 - 1. 9. 2017
Hlavní prázdniny
1. 7 - 1. 9. 2017
Hlavní prázdniny
1. 7 - 1. 9. 2017
Hlavní prázdniny
1. 7 - 1. 9. 2017
Hlavní prázdniny
1. 7 - 1. 9. 2017
Hlavní prázdniny
1. 7 - 1. 9. 2017
Hlavní prázdniny
1. 7 - 1. 9. 2017
Hlavní prázdniny
1. 7 - 1. 9. 2017
Hlavní prázdniny
1. 7 - 1. 9. 2017
Hlavní prázdniny
1. 7 - 1. 9. 2017
Hlavní prázdniny
1. 7 - 1. 9. 2017
Hlavní prázdniny
1. 7 - 1. 9. 2017
Hlavní prázdniny
1. 7 - 1. 9. 2017
Hlavní prázdniny
1. 7 - 1. 9. 2017
Hlavní prázdniny
1. 7 - 1. 9. 2017
Hlavní prázdniny
1. 7 - 1. 9. 2017
Hlavní prázdniny
1. 7 - 1. 9. 2017
Hlavní prázdniny
1. 7 - 1. 9. 2017
Hlavní prázdniny
1. 7 - 1. 9. 2017
Hlavní prázdniny
1. 7 - 1. 9. 2017
Hlavní prázdniny
1. 7 - 1. 9. 2017
Hlavní prázdniny
1. 7 - 1. 9. 2017
Hlavní prázdniny
1. 7 - 1. 9. 2017
Hlavní prázdniny
1. 7 - 1. 9. 2017
Hlavní prázdniny
1. 7 - 1. 9. 2017
Hlavní prázdniny
1. 7 - 1. 9. 2017
Hlavní prázdniny
1. 7 - 1. 9. 2017
Hlavní prázdniny
1. 7 - 1. 9. 2017
Hlavní prázdniny
1. 7 - 1. 9. 2017
Hlavní prázdniny
1. 7 - 1. 9. 2017
Hlavní prázdniny
Aktuality
11
07
Maturitní zkoušky - podzim 2017
Termíny ústních zkoušek
03
07
Přijímací řízení 2017/2018
Vyhlášení 4. kola - pro obory ukončované závěrečnou zkouškou
Přijímací řízení 2017/2018
Vyhlášení 3. kola - pro obory ukončované maturitní zkouškou
30
06
Žáci bojovali „O úsměv pana ředitele“
Floorbalový turnaj o putovní pohár
26
06
Výplata stipendií
Informace pro žáky školy
více z aktualit >>>

Virtuální prohlídka školy

Stipendisté 1. pololetí 2016/2017

příjmení a jméno obor studia
ročník
Babický Petr
Stavebnictví
1.
Vokounová Gabriela
Stavebnictví
1.
Buček Sebastián
Strojírenství
1.
Franz Dominik
Strojírenství
1.
Kratěna Viktor
Strojírenství1.
Šverdík Matěj
Strojírenství1.
Toth Luboš
Strojírenství1.
Martínek Roman
Informační technologie
1.
Mazan Lukáš
Informační technologie 1.
Smutný Lukáš
Informační technologie1.
Hanáková Helena
Veřejnosprávní činnost
1.
Jouglová Alexandra
Veřejnosprávní činnost1.
Hes Jakub
Strojírenství
2.
Kliment Matěj
Strojírenství2.
Ševčuk Maxim
Strojírenství2.
Krůta Radim
Elektrotechnika
2.
Drozd Jan
Informační technologie 2.
Kropáček Jan
Informační technologie2.
Kyjevský Dominik
Informační technologie2.
Tomanová Adéla
Veřejnosprávní činnost
2.
Turnerová Tereza
Veřejnosprávní činnost
2.
Braha Michal
Strojírenství
3.
Havel Štěpán
Strojírenství 3.
Vítková Tereza
Stavebnictví
3.
Omrai David
Informační technologie3.
Soural Karel
Informační technologie3.
Tulek Vojtěch
Informační technologie3.
Tesařová Simona
Veřejnosprávní činnost
3.
Kořistka Patrik
Strojírenství
4.
Kreč Cyril
Strojírenství
4.
Kaucký Václav
Stavebnictví
4.
Heinzmannová Nikola
Veřejnosprávní činnost
4.
Kepenešová Barbora
Veřejnosprávní činnost
4.
Halada Štěpán   Instalatér
1.
Kopriva CarolInstalatér1.
Štork Martin
Obráběč kovů1.
Tomeš Patrik
Obráběč kovů1.
Jaroš Filip
Strojní mechanik1.
Pastorek Dominik
Strojní mechanik1.
Řehůřek Emil
Strojní mechanik1.
Buják David
Instalatér
2.
Výborný Čestmír
Obráběč kovů
2.
Jancsovics Petr Strojní mechanik 2.
Řehák JanStrojní mechanik2.
Rozmuš JakubZedník
3.
Križan PavelInstalatér
3.
Filipčík MiroslavObráběč kovů3.
Marcínek Jan Obráběč kovů3.
Rudy DominikObráběč kovů3.
Šalda DominikObráběč kovů3.
Šebo LukášObráběč kovů3.
Kulhánek JosefStrojní mechanik3.
Michálek PavelStrojní mechanik3.
Upozornění
x