ISŠTE Sokolov - Seznam tříd
Úvodní
stránka
Napište
nám
Kontakty Správa RS
  Hledat 
Dnes má svátek Vítězslav. Pátek 21. červenec 2017
Novinky na E-mail
  E-mail 
Kalendář
červenec 2017
Po Út St Čt Pa So Ne
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
1. 7 - 1. 9. 2017
Hlavní prázdniny
1. 7 - 1. 9. 2017
Hlavní prázdniny
1. 7 - 1. 9. 2017
Hlavní prázdniny
1. 7 - 1. 9. 2017
Hlavní prázdniny
1. 7 - 1. 9. 2017
Hlavní prázdniny
1. 7 - 1. 9. 2017
Hlavní prázdniny
1. 7 - 1. 9. 2017
Hlavní prázdniny
1. 7 - 1. 9. 2017
Hlavní prázdniny
1. 7 - 1. 9. 2017
Hlavní prázdniny
1. 7 - 1. 9. 2017
Hlavní prázdniny
1. 7 - 1. 9. 2017
Hlavní prázdniny
1. 7 - 1. 9. 2017
Hlavní prázdniny
1. 7 - 1. 9. 2017
Hlavní prázdniny
1. 7 - 1. 9. 2017
Hlavní prázdniny
1. 7 - 1. 9. 2017
Hlavní prázdniny
1. 7 - 1. 9. 2017
Hlavní prázdniny
1. 7 - 1. 9. 2017
Hlavní prázdniny
1. 7 - 1. 9. 2017
Hlavní prázdniny
1. 7 - 1. 9. 2017
Hlavní prázdniny
1. 7 - 1. 9. 2017
Hlavní prázdniny
1. 7 - 1. 9. 2017
Hlavní prázdniny
1. 7 - 1. 9. 2017
Hlavní prázdniny
1. 7 - 1. 9. 2017
Hlavní prázdniny
1. 7 - 1. 9. 2017
Hlavní prázdniny
1. 7 - 1. 9. 2017
Hlavní prázdniny
1. 7 - 1. 9. 2017
Hlavní prázdniny
1. 7 - 1. 9. 2017
Hlavní prázdniny
1. 7 - 1. 9. 2017
Hlavní prázdniny
1. 7 - 1. 9. 2017
Hlavní prázdniny
1. 7 - 1. 9. 2017
Hlavní prázdniny
1. 7 - 1. 9. 2017
Hlavní prázdniny
1. 7 - 1. 9. 2017
Hlavní prázdniny
1. 7 - 1. 9. 2017
Hlavní prázdniny
1. 7 - 1. 9. 2017
Hlavní prázdniny
1. 7 - 1. 9. 2017
Hlavní prázdniny
Aktuality
11
07
Maturitní zkoušky - podzim 2017
Termíny ústních zkoušek
03
07
Přijímací řízení 2017/2018
Vyhlášení 4. kola - pro obory ukončované závěrečnou zkouškou
Přijímací řízení 2017/2018
Vyhlášení 3. kola - pro obory ukončované maturitní zkouškou
30
06
Žáci bojovali „O úsměv pana ředitele“
Floorbalový turnaj o putovní pohár
26
06
Výplata stipendií
Informace pro žáky školy
více z aktualit >>>

Virtuální prohlídka školy

Seznam tříd


Seznam tříd ve školním roce 2016/2017

třída
obor
třídní učitel
zastupující TU
1.A
Mechanik opravář motorových vozidel Mgr. Sinkulová
Bc. Toksa
1.E
ElektrikářIng. Látal
Ing. Cervan, Ph.D.
1.IS
Instalatér + Zedník
Ing. Čihák
Ing. Vopatová
1.O
Obráběč kovů Ing. Švejdová
Bc. Soukup K.
1.Z
Strojní mechanik Mgr. Kürfurst Mgr. Milfaitová
1.PD
Dopravní prostředky
Mgr. Prokešová
Ing. Stávková
1.PK
Stavebnictví + Elektrotechnika
Ing. Stávková
Mgr. Prokešová
1.PM
Ekonomika a podnikáníIng. Hethová
Ing. Fikarová
1.PS
Strojírenství
Bc. Toksa
Mgr. Sinkulová
1.PT
Informační technologie
Mgr. Vajda
Mgr. Knížová
1.PV
Veřejnosprávní činnost
Ing. Fikarová
Ing. Hethová
2.A
Mechanik opravář motorových vozidel Ing. Šedivcová Mgr. Bartovská
2.E
Elektrikář Mgr. Bartovská
Ing. Marková
2.IS
Instalatér + Zedník
Ing. Vopatová
Ing. Čihák
2.O
Obráběč kovůIng. Soukup M.
Ing. Horvát
2.Z
Strojní zámečník
Ing. Dauschinger
Ing. Makoňová
2.PA
Dopravní prostředky + StrojírenstvíMgr. Tříska
Ing. Gondíková
2.PK
Elektrotechnika + Stavebnictví
Ing. Cervan, Ph.D. Ing. Látal
2.PM
Ekonomika a podnikáníMgr. Chladová
Mgr. Heichlová
2.PT
Informační technologie
Ing. Vlčková
Ing. Bulka
2.PV
Veřejnosprávní činnostMgr. Knížová
Mgr. Vajda
3.A
Mechanik opravář motorových vozidelMgr. Heichlová
Mgr. Chladová
3.E
Elektrikář
Bc. Soukup K. Ing. Švejdová
3.IS
Instalatér + Zedník Mgr. SynáčováMgr. Ventrubová
3.O
Obráběč kovů Mgr. MilfaitováMgr. Kürfurst
3.Z
Strojní mechanik
Ing. Horvát
Ing. Soukup M.
3.PA
Dopravní prostředky + StrojírenstvíIng. Makoňová
Ing. Dauschinger
3.PK
Elektrotechnika + Stavebnictví
Mgr. Ventrubová
Mgr. Synáčová
3.PM
Ekonomika a podnikáníMgr. Brychtová
Ing. Müllerová
3.PT
Informační technologie
Mgr. Pitrová
Mgr. Borská
3.PV
Veřejnosprávní činnostIng. Müllerová
Mgr. Brychtová
4.PA
Dopravní prostředky + Strojírenství
Ing. Gondíková
Mgr. Tříska
4.PK
Elektrotechnika + Stavebnictví
Ing. Bulka
Ing. Vlčková
4.PM
Ekonomika a podnikáníMgr. Borská
Mgr. Pitrová
4.PV
Veřejnosprávní činnostMgr. Borská
Mgr. Pitrová
Upozornění
x