ISŠTE Sokolov - Stipendisté 2. pololetí 2010/2011
Úvodní
stránka
Napište
nám
Kontakty Správa RS
  Hledat 
Dnes má svátek Vítězslav. Pátek 21. červenec 2017
Novinky na E-mail
  E-mail 
Kalendář
červenec 2017
Po Út St Čt Pa So Ne
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
1. 7 - 1. 9. 2017
Hlavní prázdniny
1. 7 - 1. 9. 2017
Hlavní prázdniny
1. 7 - 1. 9. 2017
Hlavní prázdniny
1. 7 - 1. 9. 2017
Hlavní prázdniny
1. 7 - 1. 9. 2017
Hlavní prázdniny
1. 7 - 1. 9. 2017
Hlavní prázdniny
1. 7 - 1. 9. 2017
Hlavní prázdniny
1. 7 - 1. 9. 2017
Hlavní prázdniny
1. 7 - 1. 9. 2017
Hlavní prázdniny
1. 7 - 1. 9. 2017
Hlavní prázdniny
1. 7 - 1. 9. 2017
Hlavní prázdniny
1. 7 - 1. 9. 2017
Hlavní prázdniny
1. 7 - 1. 9. 2017
Hlavní prázdniny
1. 7 - 1. 9. 2017
Hlavní prázdniny
1. 7 - 1. 9. 2017
Hlavní prázdniny
1. 7 - 1. 9. 2017
Hlavní prázdniny
1. 7 - 1. 9. 2017
Hlavní prázdniny
1. 7 - 1. 9. 2017
Hlavní prázdniny
1. 7 - 1. 9. 2017
Hlavní prázdniny
1. 7 - 1. 9. 2017
Hlavní prázdniny
1. 7 - 1. 9. 2017
Hlavní prázdniny
1. 7 - 1. 9. 2017
Hlavní prázdniny
1. 7 - 1. 9. 2017
Hlavní prázdniny
1. 7 - 1. 9. 2017
Hlavní prázdniny
1. 7 - 1. 9. 2017
Hlavní prázdniny
1. 7 - 1. 9. 2017
Hlavní prázdniny
1. 7 - 1. 9. 2017
Hlavní prázdniny
1. 7 - 1. 9. 2017
Hlavní prázdniny
1. 7 - 1. 9. 2017
Hlavní prázdniny
1. 7 - 1. 9. 2017
Hlavní prázdniny
1. 7 - 1. 9. 2017
Hlavní prázdniny
1. 7 - 1. 9. 2017
Hlavní prázdniny
1. 7 - 1. 9. 2017
Hlavní prázdniny
1. 7 - 1. 9. 2017
Hlavní prázdniny
1. 7 - 1. 9. 2017
Hlavní prázdniny
Aktuality
11
07
Maturitní zkoušky - podzim 2017
Termíny ústních zkoušek
03
07
Přijímací řízení 2017/2018
Vyhlášení 4. kola - pro obory ukončované závěrečnou zkouškou
Přijímací řízení 2017/2018
Vyhlášení 3. kola - pro obory ukončované maturitní zkouškou
30
06
Žáci bojovali „O úsměv pana ředitele“
Floorbalový turnaj o putovní pohár
26
06
Výplata stipendií
Informace pro žáky školy
více z aktualit >>>

Virtuální prohlídka školy

Stipendisté 2. pololetí 2010/2011


příjmení a jméno


obor studia


ročník

Krejčí Jan
Montér suchých staveb

3.

Kubrycht Tomáš
Zedník

3.

Klodner Jan
Strojní mechanik

3.

Tůma Jakub
Elektrikář

3.

Račko David
Mechanik opravář motorových vozidel

3.

Chudačík Kamil
Stavebnictví

2.

Pitrová Pavlína
Veřejnosprávní činnost

4.

Hanuš Michael
Veřejnosprávní činnost

2.

Ploc Michal
Obráběč kovů

2.

Klier Milan
Elektrotechnika

4.

Menšíková Pavlína
Ekonomika a podnikání

3.

Upozornění
x