Příjmení a jméno | Obor studia | Ročník |
Goldschalt Richard | Strojírenství | 1. |
Vaidiš Daniel | Dopravní prostředky | 1. |
Holík Michael | Elektrotechnika | 1. |
Severa Pavel | Elektrotechnika | 1. |
Švehla Ladislav | Elektrotechnika | 1. |
Zajíček Vojtěch | Elektrotechnika | 1. |
Štros Dominik | Ekonomika a podnikání | 1. |
Viltová Michaela | Ekonomika a podnikání | 1. |
Stehlík Matyáš | Informační technologie | 1. |
Siváková Eliška | Veřejnosprávní činnost | 1. |
Planeta Jiří | Strojírenství | 2. |
Gonosová Tereza | Stavebictví | 2. |
Brabec Ondřej | Informační technologie – Aplikace osobních počítačů | 2. |
Dobešová Nela | Informační technologie – Aplikace osobních počítačů | 2. |
Hladký Tomáš | Informační technologie – Aplikace osobních počítačů | 2. |
Purkar René | Informační technologie – Aplikace osobních počítačů | 2. |
Šandor Miroslav | Informační technologie – Aplikace osobních počítačů | 2. |
Vajnar Matěj | Informační technologie – Aplikace osobních počítačů | 2. |
Vazač Daniel | Informační technologie – Aplikace osobních počítačů | 2. |
Vozár Michal | Informační technologie – Aplikace osobních počítačů | 2. |
Čermák Jiří | Elektrotechnika | 2. |
Hornát Marek | Elektrotechnika | 2. |
Trepák Tomáš | Elektrotechnika | 2. |
Kubíková Blanka | Stavebnictví | 2. |
Tatýrková Margita | Stavebnictví | 2. |
Mazan Jiří | Ekonomika a podnikání | 2. |
Šimek Michal | Ekonomika a podnikání | 2. |
Trousil Jakub | Ekonomika a podnikání | 2. |
Kadlecová Barbora | Veřejnosprávní činnost | 2. |
Korček Milan | Veřejnosprávní činnost | 2. |
Kottová Natálie | Veřejnosprávní činnost | 2. |
Kříženecká Kristýna | Veřejnosprávní činnost | 2. |
Zicha Karel | Veřejnosprávní činnost | 2. |
Dědek Josef | Telekomunikace | 3. |
Szabó Robin | Telekomunikace | 3. |
Vyhnálek Martin | Telekomunikace | 3. |
Braun Radim | Stavebnictví | 3. |
Čížek Karel | Stavebnictví | 3. |
Procházka Daniel | Stavebnictví | 3. |
Buček Sebastián | Strojírenství | 3. |
Šverdík Matěj | Strojírenství | 3. |
Toth Luboš | Strojírenství | 3. |
Čiviš Petr | Elektrotechnika | 3. |
Babický Petr | Stavebnictví | 3. |
Špatenková Kateřina | Stavebnictví | 3. |
Vokounová Gabriela | Stavebnictví | 3. |
Dvořák Daniel | Ekonomika a podnikání | 3. |
Polesná Daniela | Ekonomika a podnikání | 3. |
Ponetzová Ddenisa | Ekonomika a podnikání | 3. |
Kendrovský Karel | Informační technologie – Informatika v ekonomice | 3. |
Bouzek Jakub | Informační technologie – Aplikace osobních počítačů | 3. |
Kališ Ondřej | Informační technologie – Aplikace osobních počítačů | 3. |
Khier Filip | Informační technologie – Aplikace osobních počítačů | 3. |
Křesťanpolová Šárka | Informační technologie – Aplikace osobních počítačů | 3. |
Procházka Jan | Informační technologie – Aplikace osobních počítačů | 3. |
Starková Tereza | Informační technologie – Informatika v ekonomice | 3. |
Trapp Dominik | Informační technologie – Informatika v ekonomice | 3. |
Hauser Daniel | Informační technologie | 3. |
Smutný Lukáš | Informační technologie | 3. |
Ferková Viola | Veřejnosprávní činnost | 3. |
Hanáková Helena | Veřejnosprávní činnost | 3. |
Jouglová Alexandra | Veřejnosprávní činnost | 3. |
Kuláková Jana | Veřejnosprávní činnost | 3. |
Střihavková Barbora | Veřejnosprávní činnost | 3. |
Vítková Michala | Veřejnosprávní činnost | 3. |
Vondrušková Nikola | Veřejnosprávní činnost | 3. |
Irlbek Jaroslav | Elektrikář | 1. |
Maroušek Ondřej | Elektrikář | 1. |
Ohnesorg Jiří | Elektrikář | 1. |
Pirkl Miroslav | Elektrikář | 1. |
Sedláček Filip | Elektrikář | 1. |
Šalplachta Martin | Elektrikář | 1. |
Dioszegi Matěj | Mechanik opravář motorových vozidel | 2. |
Suchyňa Martin | Mechanik opravář motorových vozidel | 2. |
Tuček Štěpán | Mechanik opravář motorových vozidel | 2. |
Novák Petr | Elektrikář | 2. |
Hladík Radim | Instalatér | 2. |
Knöttner Tomáš | Instalatér | 2. |
Ďurkáč Matěj | Obráběč kovů | 2. |
Čtvrtečka Vít | Strojní mechanik | 2. |
Dvořák Martin | Strojní mechanik | 2. |
Hrůza Daniel Áron | Strojní mechanik | 2. |
Semerádt Petr | Strojní mechanik | 2. |
Urbánek Tomáš | Strojní mechanik | 2. |