Příjmení a jméno | Obor studia | Ročník |
Goldschalt Richard | Strojírenství | 1. |
Vaidiš Daniel | Dopravní prostředky | 1. |
Holík Michael | Elektrotechnika | 1. |
Švehla Ladislav | Elektrotechnika | 1. |
Štros Dominik | Ekonomika a podnikání | 1. |
Viltová Michaela | Ekonomika a podnikání | 1. |
Čáni Miroslav Jiří | Veřejnosprávní činnost | 1. |
Siváková Eliška | Veřejnosprávní činnost | 1. |
Kubík Jakub | Telekomunikace | 2. |
Skalák Martin | Telekomunikace | 2. |
Hejduk Zdeněk | Stavebnictví | 2. |
Dochynets Stanislav | Informační technologie – Aplikace osobních počítačů | 2. |
Hladký Tomáš | Informační technologie – Aplikace osobních počítačů | 2. |
Vazač Daniel | Informační technologie – Aplikace osobních počítačů | 2. |
Čermák Jjiří | Elektrotechnika | 2. |
Hornát Marek | Elektrotechnika | 2. |
Svačina Aleš | Elektrotechnika | 2. |
Trepák Tomáš | Elektrotechnika | 2. |
Kalabzová Adéla | Stavebnictví | 2. |
Tatýrková Margita | Stavebnictví | 2. |
Fišer Pavel | Ekonomika a podnikání | 2. |
Mazan Jiří | Ekonomika a podnikání | 2. |
Šimek Michal | Ekonomika a podnikání | 2. |
Trousil Jakub | Ekonomika a podnikání | 2. |
Kottová Natálie | Veřejnosprávní činnost | 2. |
Korček Milan | Veřejnosprávní činnost | 2. |
Zicha Karel | Veřejnosprávní činnost | 2. |
Dědek Josef | Telekomunikace | 3. |
Szabó Robin | Telekomunikace | 3. |
Braun Radim | Stavebnictví | 3. |
Čížek Karel | Stavebnictví | 3. |
Dvořák Vvojtěch | Stavebnictví | 3. |
Buček Sebastián | Strojírenství | 3. |
Kratěna Viktor | Strojírenství | 3. |
Šverdík Matěj | Strojírenství | 3. |
Toth Luboš | Strojírenství | 3. |
Čiviš Petr | Elektrotechnika | 3. |
Babický Petr | Stavebnictví | 3. |
Vokounová Gabriela | Stavebnictví | 3. |
Branková Klára | Ekonomika a podnikání | 3. |
Ponetzová Ddenisa | Ekonomika a podnikání | 3. |
Kendrovský Karel | Informační technologie – Informatika v ekonomice | 3. |
Bouzek Jakub | Informační technologie – Aplikace osobních počítačů | 3. |
Kališ Ondřej | Informační technologie – Aplikace osobních počítačů | 3. |
Khier Filip | Informační technologie – Aplikace osobních počítačů | 3. |
Procházka Jan | Informační technologie – Aplikace osobních počítačů | 3. |
Smutný Lukáš | Informační technologie | 3. |
Ferková Viola | Veřejnosprávní činnost | 3. |
Hanáková Helena | Veřejnosprávní činnost | 3. |
Jouglová Alexandra | Veřejnosprávní činnost | 3. |
Kuláková Jana | Veřejnosprávní činnost | 3. |
Střihavková Barbora | Veřejnosprávní činnost | 3. |
Štěrbová Kateřina | Veřejnosprávní činnost | 3. |
Vítková Michala | Veřejnosprávní činnost | 3. |
Vondrušková Nikola | Veřejnosprávní činnost | 3. |
Krůta Radim | Stavebnictví | 4. |
Štiáková Linda | Stavebnictví | 4. |
Gregorová Michaela | Ekonomika a podnikání | 4. |
Šramková Lucie | Ekonomika a podnikání | 4. |
Drozd Jan | Informační technologie | 4. |
Fáč Miroslav | Informační technologie | 4. |
Kyjevský Dominik | Informační technologie | 4. |
Jelínková Nikol | Veřejnosprávní činnost | 4. |
Pospischilová Daniela | Veřejnosprávní činnost | 4. |
Šubertová Valerie | Veřejnosprávní činnost | 4. |
Tomanová Adéla | Veřejnosprávní činnost | 4. |
Turnerová Tereza | Veřejnosprávní činnost | 4. |
Vašková Michaela | Veřejnosprávní činnost | 4. |
Štrbík Martin | Mechanik opravář motorových vozidel | 1. |
Dioszegi Matěj | Mechanik opravář motorových vozidel | 2. |
Novák Petr | Elektrikář | 2. |
Hladík Radim | Instalatér | 2. |
Knöttner Tomáš | Instalatér | 2. |
Ďurkáč Matěj | Obráběč kovů | 2. |
Hrůza Daniel Áron | Strojní mechanik | 2. |
Matejka Pavel | Mechanik opravář motorových vozidel | 3. |
Rohal Miroslav | Mechanik opravář motorových vozidel | 3. |
Kula Radek | Zednik | 3. |
Jirkovský Daniel | Instalatér | 3. |
Prantl Hugo | Obráběč kovů | 3. |
Štork Martin | Obráběč kovů | 3. |
Vozka Dominik | Obráběč kovů | 3. |
Strnad Jan | Strojírenské práce – obráběcí práce | 3. |
Řehůřek Emil | Strojní mechanik | 3. |